Chale Diamante C /Ar Hotel
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dit comfortabele Chale Diamante C /Ar Hotel Volta Redonda ligt in de nabijheid van de gemeentelijke dierentuin, gelegen 2 km verderop.
Dit hotel is gelegen op 10 minuten met de auto vanaf Praça Brasil. Een wandeling van 25 minuten brengt u naar het centrum van Volta Redonda. Het hotel is op 2,1 km afstand van het Raulino de Oliveira Stadium geplaatst.
De kamers van Chale Diamante C /Ar zijn voorzien van airconditioning, evenals een minibar, koffie- en theevoorzieningen. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.
Bar Do Juliao ligt zeer dicht bij dit pand in Volta Redonda, de afstand is op wandelafstand van ongeveer 5 minuten ervandaan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Chale Diamante C /Ar Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Chale Diamante C /Ar Hotel te komen. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Chale Diamante C /Ar Hotel?
Chale Diamante C /Ar Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in comfortabele Chale Diamante C /Ar Hotel?
Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van comfortabele Chale Diamante C /Ar Hotel. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie. - ❓
Kan ik een kamer boeken met een werkplek in Chale Diamante C /Ar Hotel?
Ja, sommige kamers hebben een schrijftafel in Chale Diamante C /Ar Hotel.